CREATE ACCOUNT

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Poštovane kolege,

Ispit iz predmeta Razvojna antropomotorika održaće se u sredu 08.02. po sledećem rasporedu:

8h - Konopac (velika sala FSFV)

9h - Završni ispit (stari amfiteatar)

Poštovane kolege,

Rezultate ispita i ukupan broj poena možete videti OVDE.

Upis ocena će se održati u utorak 07.02. po sledećem rasporedu:

09:00h - I, II i III grupa

09:30h - IV i V grupa

10:00h - VI, VII i VIII grupa

10:30h - IX, X, XI i XII grupa

 

Napomena: Indeks na upis dostavljaju samo studenti koji su zadovoljni ostvarenim brojem bodova i konačnom ocenom.

Poštovani studenti, 
Ispit iz Školskog fizičkog vaspitanja 1 će se održati u predviđenom terminu, u četvrtak 09.02.2017. godine u starom amfiteatru, po sledećem rasporedu: 
 
8:00h - I, III, VIII grupa
9:00h - II, IV, VII, X grupa
10:00h - V, VI, IX, XI grupa

Do malog pomeranja satnice ispita je došlo jer će se istog dana, u 11h u novom amfiteatru održati svečani koktel povodom dobijanja Svetosavske nagrade Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Srbije.

Ispitu možete pristupiti isključivo u terminu svoje grupe. Na ispit obavezno poneti indeks radi identifikacije. 

Prof. dr Višnja Đorđić 

 

Postovane kolege,

rezultate ispita iz predmeta Borilački sportovi možete pogledati OVDE

 

Upis ocena je u četvrtak, 09.02.2017. godine u 9h (Učionica 3).

Poštovane kolege,

rezultate ispita možete pogledati OVDE. Na spisku su studenti koji su položili ispit.

Upis ocena će biti u ponedeljak 6.2.2017. u 11h. Indeks i popunjenu prijavu ostaviti ispred kabineta za Biomehaniku.

Prof. dr Borislav Obradović

Postovane kolege,

rezultate januarskog ispitnog roka iz predmeta Džudo možete pogledati OVDE

 

Upis ocena održaće se u četvrtak, 09.02.2017. godine prema sledećem rasporedu:

UČIONICA 3

9h - Grupe I, II i III

10h - Grupe IV, V i VI

11h - Grupe VII, VIII i IX

11.30h - Grupe X i XI

 

                                                                                                                                                   Predmetni nastavnik

Poštovani studenti,

 

teoretski deo ispita iz nastavnog predmeta PRIKAZ SPORTOVA održaće se u Učionici 19 (II sprat), u ponedeljak, 06.02.2017. godine a raspored polaganja po grupama možete pogledati OVDE.

Poštovani studenti, (II godina Osnovnih akademskih studija),

koji su ispunili SVE predispitne obaveze (u rasponu od 50 do 60 max. bodova), prisustvo, dnevnik, praktični i teorijski kolokvijum + obavezno položena 2 kontrolna testa preko 50% znanja

imaju mogućnost da polažu ispit usmeno u utorak, 07.02.2017. u 1000

Ukoliko Vam ponuđeni termin ne odgovara, dolazite u regularnom roku, u četvrtak, 09.02.2017. kada se polaže TiM 1

Srdačan pozdrav,

Doc. dr Maja Batez

Поштоване колеге,

с обзиром на велики број пријављених студената, испит из предмета Истраживања у физичком васпитању биће одржан 04.02.2017. године, субота, у два термина:

I група у 9.00 часова

II група у 14.00 часова

Распоред по групама можете погледати ОВДЕ.

  • ОБАВЕЗАН је долазак у термину предвиђеном за групу у коју сте распоређени.

Групе су формиране према датуму слања семинарског рада. 

Проф. др Вишња Ђорђић 

 

Poštovane kolege,

rezultate vežbi možete pogledati OVDE. Na spisku su studenti koji su položili vežbe.

NAPOMENA: Od ove godine, i ubuduće, radovi se ne mogu gledati!

Prof. dr Borislav Obradović

Poštovani studenti,

Ispit iz Osnova antropomotorike održaće se u subotu 4.2.2017. 

8h poligon svestranosti, terminologija vežbi oblikovanja (potrebno je doći u opremi);

Završni ispit održaće se isti dan u Velikom amfiteatru po sledećem rasporedu:

10h - 1,2,3 grupa

10:45h - 4,5,6 grupa

11:30h - 7,8,9 grupa

12:15h - 10,11,12,13 grupa

Katedra Antropomotorike

 

 

ВРХ