CREATE ACCOUNT

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Obaveštavaju se studenti I godine da će nastava iz Školske gimnastike (teorija i vežbe) početi u ponedeljak, 20.02.

Rezultati ispita: 

1. Luka Mihaljev 7 (sedam), 62 poena

2. Marko Trivunović 8 (osam), 72 poena

3. Đukić Tatjana 5 (pet)

4. Sekrenj Teodora 7 (sedam), 61 poen

5. Danilović Nataša 7 (sedam), 61 poena 

6. Vesović Ognjen 5 (pet)

7. Lasković Slobodan 6 (šest), 54 poena 

8. Anđelić Miloš 6 (šest), 58 poena 

9. Joksimović Dejan 6 (šest), 51 poen

Upis ocena će biti u ponedeljak, 13.02.2017. godine, u 10.00h. 

 

Prof. dr Višnja Đorđić 

Ispit iz predmeta Školsko fizičko vaspitanje 1 u januarskom ispitnom roku, položili su 

Stijepović Ognjen - 61 poen, 7 (sedam) i 

Hardi Denis - 51 poen, 6 (šest). 

 

Upis ocena u ponedeljak, 13.02.2017. godine, u 10.00h. 

 

Prof. dr Višnja Đorđić 

 

Poštovane kolege,

Rezultate ispita iz predmeta Školsko fizičko vaspitanje 1 u januarskom ispitnom roku, možete pogledati OVDE

Uvid u testove i upis ocena biće u ponedeljak, 13.02.2017. godine, u slobodnoj učionici, u 10.00h. 

Obavezno dostaviti popunjenu prijavu i indeks, lično prisustvo nije obavezno. 

 

Prof. dr Višnja Đorđić 

Rezultati završnog ispita iz PLESOVA realizovanog u januarskom ispitnom roku prikazani su OVDE.

 

Prof. dr Boris Popović

Драги студенти,

резултати испита из Психологије одржаног 7. фебруара 2017. су на Огласној табли студената треће године, у приземљу Факултета.

Радови се могу погледати и оцене уписати у индекс у петак, 10. фебруара 2017. у 11.00.

Неопходно је понети индекс и пријаву.

Не морате доћи лично, али обавезно пријаву доставите у наведеном термину!

 

Предметни наставник,

проф. др Татјана Тубић

Poštovane kolege studenti,

na linkovima možete pogledati rezultate januarskog ispitnog roka iz predmeta PLIVANJE 1 i PLIVANJE 2.

Radove možete pogledati u čet 09. II 2017. od 9.00 - 9.30 i ostaviti indekse da se upišu ocene. Student koji ne želi da upiše ocenu mora doći lično i obavestiti nas. Molimo studenta sa br. indeksa 316/11 da se javi sutra u kabinet plivanja između 9.00 i 10.00 .

08. II 2017., Novi Sad                                  doc dr Goran Dimitrić

Poštovani studenti,
 
Izvinjavam se zbog greške koju sam napravila u prethodnom obaveštenju. Ispit iz Školskog fizičkog vaspitanja 2 će se održati u predviđenom terminu, u  petak 10.02.2017. godine u 9:00h.

Na ispit obavezno poneti indeks radi identifikacije. 

Asist. master Lidija Marković

Poštovani,

Upis ocena biće održan u sredu, 08.02.2017. (Uč. 1), po sledećem rasporedu:

16.00 1,2,3.

16.30 4,5,6.

17.00 7,8,9. i u

17.30 10. i 11. grupa.

PRAVILA IGRE

VEŽBE

TEORIJA

KONAČNA OCENA januar

 

 
Poštovani studenti, 
Ispit iz Školskog fizičkog vaspitanja 2 će se održati u predviđenom terminu, u četvrtak 10.02.2017. godine u 9:00h.

Na ispit obavezno poneti indeks radi identifikacije. 

Asist. master Lidija Marković

U nastavku su ocene studenata 11. grupa. Upis ocena u utorak 7. februara u 11:30h.

 

Једанаеста група

  1. Чортановачки Стефан 80/8
  2. Свешњиков Игор 76/8
  3. Пурковић Огњен 86/9
  4. Живановић Никола 69/7
  5. Вишић Милан 70/7
  6. Будисављевић Марко 39/5
  7. Ковач Кристијан 68/7
  8. Миљановић Игор 58/6
  9. Срдић Драган 34/5
  10. Чешљевић Никола 17/5
  11. Илић Дејан 15/5
  12. Новаковић Алекса 29/5
  13. Рађен Никола 56/6
  14. Капларевић Никола 32/5
  15. Милошевић Милан 36/5
  16. Слепчевић Илија 32/5
  17. Летић Никола 28/5

Postovane koleginice i kolege,

u nastavku je spisak studenata, broj bodova i ocene ispita.

Pozivam predstavnika grupa da u utorak 7. februara u 11:30h donesu indekse i ispitne prijave u kabinet 67, radi upisa ocena.

Predmetni nastavnik

Друга година

  1. Шиша Елеонора 56/6
  2. Вујков Алекса 29/5
  3. Јосимовић Страхиња 76/8
  4. Милошевић Јелена 77/8

Прва група

  1. Жигмановић Жаклина 47/5
  2. Јовић Ивана 17/5
  3. Балашка Елена 44/5
  4. Тојић Бранка 76/8
  5. Голубовић Јелена 86/9
  6. Алимпић Тамара 86/9
  7. Илишевић Милица 69/7
  8. Живков Јелена 56/6
  9. Шљивар Сара 87/9
  10. Војводић Нина 80/8
  11. Шаша Лариса 30/5
  12. Миладинов Дијана 35/5

Друга група

  1. Петковић Сара 86/9
  2. Перић Николина 42/5
  3. Ћазић Јована 86/9
  4. Беловановић Наталија 30/5
  5. Обрадовић Ања 96/10
  6. Кнежевић Ана 58/6
  7. Гроздић Дуња 49/5
  8. Јовановић Ана 76/8
  9. Антонић Маја 43/5
  10. Зима Јована 47/5
  11. Костић Жељка 78/8
  12. Шубарић Дејана 38/5
  13. Спасеновић Кристина 57/6
  14. Илић Милена 57/6
  15. Карачоњи Ева 57/6
  16. Живковић Ана 86/9

Трећа група

  1. Митов Нађа 35/5
  2. Лукић Наташа 68/7
  3. Анђелић Анђела 58/6
  4. Дунђерски Сања 56/6
  5. Јовановић Сара 76/8
  6. Ђукић Татјана 65/7
  7. Вујаковић Јовић Ирис 68/7
  8. Мијаиловић Андреа 76/8
  9. Пантић Ана 96/10
  10. Живанов Александра 58/6
  11. Самарџић Александра 45/5
  12. Шормаз Милана 80/8
  13. Керлец Сања 77/8
  14. Вучковић Милица 33/5
  15. Петровић Николина 43/5

Четврта група

  1. Јованов Милош 39/5
  2. Ђерић Марко 56/6
  3. Новаковић Алекса 90/9
  4. Тепшић Вук 34/5
  5. Богдановић Александар 96/10
  6. Деспотовић Милош 56/6
  7. Шарић Зоран 28/5
  8. Мандић Милош 86/9
  9. Ајдуковић Горан 77/8
  10. Јовановић Данило 15/5

Пета група

  1. Пилиповић Стефан 43/5
  2. Андрић Никола 98/10
  3. Рајак Младен 34/5
  4. Миловановић Лука 45/5
  5. Трифуновић Александар 66/7
  6. Тетков Дарко 67/7
  7. Миланковић Алекса 56/6
  8. Нађ Себастијан 20/5
  9. Акилов Кирил 97/10
  10. Вуловић Лазар 87/9
  11. Митић Александар 36/5
  12. Јовановић Радован 69/7
  13. Керкез Данило 96/10
  14. Ристивојевић Никола 79/8
  15. Ђорђевић Стојан 89/9
  16. Ковачевић Страхиња 87/9

Шеста група

  1. Николић Даниел 56/6
  2. Сабо Новак 56/6
  3. Туркан Оливер 76/8
  4. Пинтер Криштоф 40/5
  5. Станковић Иван 34/5
  6. Врбашки Александар 90/9
  7. Рашковић Бојан 97/10
  8. Банићевић Немања 89/9
  9. Коцић Лука 67/7
  10. Милиновић Бојан 68/7
  11. Станишић Борис 59/6
  12. Тодоровић Дамјан 67/7
  13. Давидовић Иван 97/10

Седма група

  1. Лазаревић Зоран 77/8
  2. Џаковић Никола 42/5
  3. Тувеџић Радован 58/6
  4. Милић Милош 39/5
  5. Земан Дејан 56/6
  6. Илић Драган 35/5
  7. Бенке Кристијан 36/5
  8. Константиновић Душан 56/6
  9. Попић Јован 56/6
  10. Нешић Миладин 56/6
  11. Ракита Лука 38/5
  12. Омчикус Драган 56/6
  13. Стојановиски Александар 57/6
  14. Пап Јован 17/5
  15. Дрча Петар 21/5
  16. Самоуковић Младен 57/6
  17. Омчикус Петар 57/6

Осма група

  1. Бибин Срђан 58/6
  2. Николић Никола 69/7
  3. Ђурић Милош 57/6
  4. Кујунџић Лука 96/10
  5. Костић Јован 79/8
  6. Стојчић Милош 58/6
  7. Грубишић Предраг 68/7
  8. Видић Душан 58/6
  9. Ракић Ђорђе 78/8
  10. Цветић Добривоје 46/5
  11. Лукић Игор 59/6
  12. Вукелић Момчило 20/5
  13. Тодић Филип 68/7
  14. Мацановић Александар 70/7

Девета група

Биљић Илија 56/6

Десета група

  1. Субашић Никола 86/9
  2. Ковач Мајкл 56/6
  3. Симић Ђорђе 58/6
  4. Павловић Матија 67/7
  5. Миловановић Филип 97/10
  6. Макитан МАрко 80/8
  7. Томић Дејан 56/6
  8. Вучковић Никола 40/5
  9. Еремија Филип 79/8
  10. Бичкеји Марко 66/7
  11. Марић Михаило 39/5
  12. Ђокић Милан 28/5
  13. Ристић Ђорђе 56/6
  14. Новаков Страхиња 36/5
  15. Ранков Марјан 24/5
  16. Предолац Милош 38/5

 

ВРХ