Termine ispita iz Razvojne, Školske, Sportske gimnastike i VNS možete videti OVDE.

Poštovani studenti,

 

Ispit iz Razvojne antropomotorike održaće se u sredu 18.4.2018. prema sledećem rasporedu:

9h - Kuperov test (Đačko igralište)

10h - Konopac (Velika sala FSFV)

11h - Teorijski deo ispita (Amfiteatar)

 

Katedra Antropomotorike

Poštovane kolege studenti,

praktični deo ispita iz predmeta PLIVANJE 1 biće održan 17.04.2018. od 10.15, a teorijski deo pomenutog predmeta će biti istog dana sa početkom od 13.00. Praktični deo ispita iz predmeta PLIVANJE 2 biće održan 18.04.2018. od 10.15, a teorijski deo pomenutog predmeta će biti istog dana sa početkom od 12.00. Praktični deo ispita iz predmeta PLIVANJE 1 i PLIVANJE 2 će se održavati na bazenu na SPENSU, dok će teorijski deo biti održan u amfiteatru FSFV - a.

Na ispit je OBAVEZNO poneti INDEX i LIČNU KARTU (PASOŠ), bez kojih NEĆETE moći pristupiti polaganju ispita.

 

12.IV 2018., Novi Sad                                                                                                                                                     prof. dr Goran Dimitrić

Poštovani studenti

Upis ocena za studente koji su položili ispit u martovskom apsolventskom roku će biti u petak 13.4.2018. u 10 30h.

Prof.dr Goran Vasić

Ispit iz Odbojke će biti održan 17.04. po sledećem rasporedu:

9h TEORIJA (amfiteatar na II spratu)

11h PRAVILA IGRE (amfiteatar na II spratu)

12h VEŽBE (velika sala FSFVa).

Обавештење за студенте 4. године и апсолвенте

Полагање тестова из наставног предмета Спортски менаџмент биће одржано 17.04.2018. и 24.04.2018. године (на дан испита у априлском испитном року) у Учионици за тестирање у термину од 10:00-11:00 часова.

Нови Сад, 11.04.2018.

Спортски менаџмент

Проф. др Небојша Максимовић

Poštovane kolege, sve neophodne informacije vezane za predstojeću praktičnu nastavu naćićete na linku ORIJENTIRING U KAMENIČKOM PARKU (SA KOREKCIJOM).

Sportski pozdrav!

Prof. dr Milan Cvetković

Poštovani studenti,

termini pismenog kolokvijuma su:

II godina - utorak, 24.04. - veliki amfiteatar

1700 - 1, 2, 3 i 4 grupa

1720 - 5, 6, 7 i 8 grupa

1740 - 9, 10 i 11 grupa

III, IV godina i apsolventi - utorak, 24.04. - veliki amfiteatar

1800 - TiM1 

1820 - TiM2

Termin praktičnog kolokvijuma je, za sve godine, u utorak, 24.04. u 19h sali na II spratu Fakulteta.

 

Predmetni nastavnik,

Prof. dr Maja Batez

OBAVEŠTENJE:

za studente druge, treće i četvrte godine studija

o sticanju sportskog zanimanja i zvanja

SPORTSKI OPERATIVNI TRENER FUDBALA

 

Uslovi za prijavljivanje i detaljnije informacije: kabinet Fudbal - utorkom i četvrtkom od 10:00 do 12:00 časova

Polaganje: petak 13.04. u 12:00 časova i petak 20.04. u 12:00 časova

 

Prof. dr Slavko Molnar

 

Poštovane koleginice,

U sredu 4.4.2018. čas vežbi za obe grupe održaće se u učionici 5 sa početkom u 11:15h. Molim vas da obavestite i one koje ne prate sajt fakulteta.

 

Milica Blagojević

Poštovane kolege,

Rezultate kolokvijuma možete pogledati OVDE. Na spisku su studenti koji su položili kolokvijum.

Radove možete pogledati u utorak 3.4.2018. u terminu konsultacija, od 12h do 13h u kabinetu za Biomehaniku.

 

Milica Blagojević

ВРХ