Rezultate januarskog ispitnog roka iz Razvojne gimnastike možete videti OVDE.

Zavšni ispitni testovi za master studije i doktorske studije održaće se 7.02. u 10h za sve studente koji su prijavili ispit i stekli pravo za polaganje.

Ptrof. dr Željko Krneta

Poštovani studenti, 

 

 

Rezultate sa završnog ispita studenata koji su položili možete pogledati OVDE.

 

 

Katedra za Antropomotoriku

PRIKAZ SPORTOVA

ISPIT ĆE SE ODRŽATI 04.02.2019.  PO GRUPAMA U SLEDEĆIM TERMINIMA

(GRUPE SA TEORISKOR PREDAVANJA)

1 GRUPA - 8 00h          2 GRUPA - 8 30

3 GRUPA - 9 00             4 GRUPA - 9 30

5 GRUPA - 10 00             6 GRUPA - 10 30

7 GRUPA - 11 00             8 GRUPA - 11 30

9 GRUPA - 12 00           10 GRUPA - 12 30

STARIJE GENERACIJE - 13 00

Poštovani studenti,

praktični kolokvijum (terminologija i vežbe oblikovanja) će se održati u sredu, 06.02. u 9h u sali na II spratu fakulteta

 

Predmetni nastavnik,

Prof dr. Maja Batez

Poštovane kolege studenti,

praktični deo ispita iz predmeta PLIVANJE 1 biće održan 05.02.2019. od 10.15, a teorijski deo pomenutog predmeta će biti istog dana sa početkom od 14.00. Praktični deo ispita iz predmeta PLIVANJE 2 biće održan 06.02.2019. od 10.15, a teorijski deo pomenutog predmeta će biti istog dana sa početkom od 12.30. Praktični deo ispita iz predmeta PLIVANJE 1 i PLIVANJE 2 će se održavati na bazenu na SPENSU, dok će teorijski deo biti održan u amfiteatru FSFV - a.

Na ispit je OBAVEZNO poneti INDEX i LIČNU KARTU (PASOŠ), bez kojih NEĆETE moći pristupiti polaganju ispita.

 

31.I 2019., Novi Sad                                                                                                                                                     prof. dr Goran Dimitrić

Ispit zakazan za 05.02.2019. se pomera, i novi termin je ponedeljak, 04.02.2019. u 13h.

Predmetni profesor

Obaveštavaju se studenti o terminima predispitnih obaveza i završnog ispita iz RITMIČKE GIMNASTIKE u januarskom ispitnom roku:

 

PRAKTIČAN ISPITPONEDELJAK 04.02.2019. GODINE:

  1.  Grupa II- PONEDELJAK 04.02.2019. od 0800-0930h; 
  2. Grupa II- PONEDELJAK 04.02.2019. od 0930-1100h;
  3. Grupa II- PONEDELJAK 04.02.2019. od 1100-1230h;
  4. Grupa II- PONEDELJAK 04.02.2019. od 1230-1330h;
  5. Grupa II- PONEDELJAK 04.02.2019. od 1330-1430h;
  6.  Grupa II- PONEDELJAK 04.02.2019. od 1430-1530h; 
  7.  Grupa II- PONEDELJAK 04.02.2019. od 1530-1630h.

 

 PRAKTIČAN ISPIT:  UTORAK 05.02.2019. GODINE

  1.  Grupa II- UTORAK 05.02.2019. od 1200-1300h; 
  2. Grupa II- UTORAK 05.02.2019. od 1300-1400h;
  3. Grupa II10 - UTORAK 05.02.2019. od 1400-1500h;
  4. Stariji studenti - UTORAK 05.02.2019. od 1500-1600h.

ZAVRŠNI ISPIT:  SREDA  06.02.2019. godine u Novom amfiteatru Fakulteta:

  1.  Grupe II1 i II2 - 1200-1245h;
  2.  Grupe II3-II5 - 1245-1330h;
  3. Grupe II6-II8 - 1330-1415h;
  4. Grupe II9-II10 i stariji studenti - 1415-1500h.

 

Na praktičan i završni ispit obavezno poneti indeks ili neki drugi identifikacioni dokument. U suprotnom, student neće moći pristupiti praktičnom ili završnom ispitu.

 

Preporučena literatura:

  1. Iskopirana knjiga prof. dr Lepe Radisavljević: Ritmičko sportska gimnastika, 1992.
  2. Iskopirana knjiga prof. dr Lepe Radisavljević: Ritmičko sportska gimnastika u školi, 1995.

 

 Predmetni nastavnik i saradnik:

prof. dr Boris Popović i Aleksandra Spasić, MSc.

Termini praktičnog i završnog ispita iz PLESOVA u januarskom ispitnom roku su sledeći:

 

PREDISPITNE OBAVEZE (praktičan ispit) - četvrtak, 07.02.2019. u 900 časova;

ZAVRŠNI ISPIT - četvrtak, 07.02.2019. u 1200 časova u novom amfiteatru Fakulteta.

 

Studenti na praktičan i završni ispit trebaju da ponesu indeks ili neki drugi identifikacioni dokument. U suprotnom, neće moći pristupiti ni jednom delu ispita.

 

Predmetni nastavnik i saradnik:

prof. dr Boris Popović i Aleksandra Spasić, MSc.

Poštovane kolege,

Rezultate vežbi možete pogledati OVDE.

 

Prof. dr Borislav Obradović 

Поштовани студенти,

 

Термини за полагање предиспитних обавеза у Јануарском испитном року су следећи:

04.02. Колоквијуми (вежбе), сала за Кинезитерапију у 9.00 часова;

06.02. Тест (теоријски), у 9.00 часова;

07.02.2019. Усмени испит (стари амфитеатар) у 10.00 часова.

 

Проф. др Бранка Протић-Гава,

            др Тијана Шћепановић.

Poštovane kolege, 

Ovo su rezultati na testu: 

Bakić Bojan - 10 (deset), 94 poena

Basarić Goran - 10 (deset), 92 poena

Kadar Aliz - 9 (devet), 85 poena

Kosić Filip - 9 (devet), 82 poena

Leković Jelena - 9 (devet), 82 poena

Lukić Jelena - 10 (deset), 91 poen

Čestitam na dobrim ocenama. Možete ih upisati sutra (sreda, 30.01.2019), u 10.00h. 

Molim vas da mejlom potvrdite upis ocena. 

 

 

Prof. dr Višnja Đorđić 

 

 

ВРХ